EKSPERCKIE CENTRUM SZKOLENIA CYBERBEZPIECZEŃSTWA

czcionka mniejsza czcionka normalna czcionka większa
Oferty pracy w ECSC

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Co oferujemy?
- pracę i służbę na rzecz dobra Polski i bezpieczeństwa Polaków;
- zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się Instytucji;
- dostęp do narzędzi informatycznych dedykowanych bardzo wąskiemu gronu specjalistów;
- pracę w zespole najlepszych ekspertów i pasjonatów swojego zawodu.

Osoby zainteresowane dołączeniem do zespołu ECSC, prosimy o wysłanie swojego CV na adres:

sekretariat.ecsc@mon.gov.pl

kontakt telefoniczny: 261-837-948

AKTUALNE OFERTY PRACY:

1. Specjalista w obszarze komunikacji

Miejsce pracy: Warszawa ul. Kaliskiego 2 (kompleks WAT).
Forma zatrudnienia: umowa zlecenie lub umowa o pracę.
Zakres zadań:

  • tworzenie pozytywnego wizerunku ECSC w mediach;
  • pisanie/redagowanie wysokiej jakości treści w języku polskim do różnych kanałów komunikacyjnych offline i online;
  • zarządzanie profilem Instytucji w social mediach;
  • budowanie oraz rozwijanie relacji z mediami oraz instytucjami partnerskimi;
  • redagowanie oraz opracowywanie materiałów prasowych, wypowiedzi eksperckich, wywiadów;
  • udział w tworzeniu oraz prowadzeniu projektów promocyjnych i komunikacyjnych;
  • opracowywanie materiałów oraz prezentacji do celów promocyjno-informacyjnych;
  • analizowanie rynku pod kątem działań promocyjnych.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy prosimy o wysłanie swojego CV na adres: sekretariat.ecsc@mon.gov.pl w razie pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 261-837-948

2. Specjalista w obszarze IT - grafika

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

Wymagania:

  • doświadczenie w obróbce zdjęć, tworzeniu wizualizacji, logotypów, bannerów, ulotek, plakatów oraz infografik;
  • umiejętność składu i przygotowywania projektów do druku na różnych nośnikach, znajomości technik druku oraz ich możliwości i ograniczeń;
  • znajomość najnowszych trendów w świecie multimediów, reklamy i designu – i umiejętność dopasowywania do nich swoich projektów;
  • umiejętność projektowania wizytówek, grafik do strony internetowej i mediów społecznościowych.

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień związanych z prawami autorskimi oraz doświadczenie w tworzeniu Księgi Znaku.

3. Specjalista ds. prowadzenia szkoleń z technologii Microsoft.

Zakres zadań: organizowanie i prowadzenie szkoleń dla kadry i pracowników RON w zakresie środowiska MS Windows Serwer, Infrastruktury Klucza Publicznego (PKI) w Windows Server oraz SharePoint.

Wymagania:

  • wykształcenie na kierunku informatyka, cybernetyka lub kierunek pokrewny;
  • dobra znajomość środowiska MS Windows Serwer, SharePoint, Infrastruktura Klucza Publicznego (PKI) w Windows Server;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym – warunek konieczny;
  • umiejętność przekazywania wiedzy i autoprezentacji;
  • wysoka kultura osobista, lojalność, uczciwość, zaangażowanie, odpowiedzialność.

Osoby zainteresowane dołączeniem do zespołu ECSC, prosimy o wysłanie swojego CV na adres: sekretariat.ecsc@mon.gov.pl w razie pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 261-837-948

4. Specjalista ds. prowadzenia szkoleń z technologii CISCO i PaloAlto.

Zakres zadań: organizowanie i prowadzenie szkoleń dla kadry i pracowników RON w zakresie technologii CISCO i PaloAlto.
Wymagania:

  • dobra znajomość środowiska firewall następnej generacji oraz chmury bezpieczeństwa PaloAlto;
  • dobra znajomość technologii CISCO na poziomie CCNA (Cisco Certified Network Associate);
  • znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym –warunek konieczny;

5. Eksperckie Centrum Szkolenia Cyberbezpieczeństwa prowadzi również kwalifikacje na stanowiska służbowe w korpusie oficerów i podoficerów zawodowych.

Kandydaci powinni posiadać:

  • dokumenty osobiste;
  • wojskowe dokumenty (w tym świadectwo służby);
  • orzeczenie lekarskie;
  • świadectwa i certyfikaty dokumentujące wykształcenie i kwalifikacje.

Wymagane są dokumenty oryginalne.

Do kontaktów roboczych wyznaczony został kpt. Marek SULKOWSKI - tel. 261-837-948.

  • english version
  • BIP
pdf

go-up
Kontakt

Eksperckie Centrum Szkolenia Cyberbezpieczeństwa
gen. S.Kaliskiego 2
00-908 Warszawa
tel. 261837990
fax. 261837983
ecsc@mon.gov.pl

  • BIP